U SHITT FLM

Shitet nga: Audi 07 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 2.0 TDI 103 KW - 140 PS S-Line
Full Extra
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte teper e ruajtur
Vetura eshte e posa ardhur nga gjermania me dogan te paguar
Viti i prodhimit fundi i 2005 modeli 2006
Vetura posedon: Auomatik Dsg, Shpejtesi ne timon, Tempomat, Bord Kompjuter, Klima tronik, Nxemje te karrigave.
E SHUM E SHUM GJERA TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR

Per ma shum inf. na kontaktoni ne 044-197-319 - viber +377 44-197-319
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim