Audi A4 -08

Shitet nga: auto salloni ridoni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
AUTO SALLONI RIDONI

AUDI A4 2008 2.0 TDI

CLIM TRONIK

ULSE ME NXEMJE

DRITARE ELEKTRIKE

NAVI SI DHE KOMANDA NE TIMON

HOLLIGENKA

LEDA PARA SI DHE SENZOR PARKINGU

NGA GJERMANIA ME DOGAN TEPAGUAR

NR TEL 044976496 044272607
VIBER+38649100629 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim