Audija A4 TDI-2.0-Automatik-Viti-2007

Shitet nga: **** 17 Maj 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet audija eposa doganuar dhe regjistrur si dhe ka të kryer kompet servisin nje pronare veqsa juka vazhdu regjistrim-sigurimi si dhe eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike te interesuarit muë të më kontaktoj ne kta tel.nr.044 213 279 ipkoo 049 144 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim