Flm UShit

Shitet nga: blerim 30 Gsh 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi a4 Dizel AUTOMATIKTIPTRONIK
* Viti i Prodhimit 25.12.2003
* KlimTronik
* Karrikat likur
* Karrikat me Nxemje
* Komanda Timon
* Shiber
* Senzor Parkingu
* Rexhistrim ka 1 Vit te Plot
Audia Osht ne Gjendje shum te mir teknike si dhe optike
Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta nr. 044-500396


Mundesi Ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Golf 4. Golf 5. Passar 2. Passat 3. Passat 4. Audi. Bmw. Mercedes. Polo. astra. Corsa. Clio. Megane. Zafira. citroen . smart. Lupo. fiesta. ford foxus.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim