Audi a6 TDI 2001 (+viber)

Shitet nga: Ardian 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
**Viber 049/656-729

Eshte 2.5 Tdi ( i te kuqe) Automatik-Tiptronik
***Mundesi Ndrrimi***
Eshte komplet me te gjitha serviset e kryera kaishin dhembzore ne 203.000 e ka te ndrrum tash i ka 229.000 te kaluara.
Poashtu edhe ulen dhe filterat para 600 km i ka te ndrruara edhe ulen e Automatikut.
Klim , muzik te mire, karrikat me levizje elektrike
Me goma te dimrit
Rexhistrimi i dyte ne Kosovë.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim