U SHIT FLM

Shitet nga: ARDIAN 30 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
SHES OSE BEJ NDRRIM
AUDI A6 2.5 TDI
VITI 12/1998
RKS 6 muj
KLIMATRONIK ESP ABS SERVO AIRBAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE ULSE ELEKTRONIKE
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK
OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM E RUJTNE
TEL 044 123 456
Ndrrim i mundshem
Sms mos dergo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim