AUDI Q7 DIZEL 3.0 AUTOMATIK Sline I DOGANUAR RKS

Shitet nga: BETIMI Sot 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Shes ose ndrroj Audi Q7 Dizel 3.0 gjendje perfekte shum i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht na kontaktoni nr
045213809
044878355
045339333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim