BMW 318 benzin plin -89

Shitet nga: Granit 24 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Vushtrri
BMW benzin plin shum e mir po dhe me viber +37744272418
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim