BMW 320 -01

Shitet nga: rafeti 21 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes bmw 320 dizell / 2.0 motorri / 100 kw / 130 ps / bmw asht atomatik tip tronik komand ne vollan dritat xenon pasqyret me rrym palohen ka senzor parkingu mrapa dy par fellge 18 coll me guma veres shum mira dhe 15 coll me guma dimrit M+S te reja jan ndrrim nuk baj kerri asht shum i rujtun si mrenda asht edhe jasht regjistrimi i dyt ne ks veq sa kam regjistru 15.12.2015 ka regjistrim pothujse ni vit plot ka regjistrim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim