BMW X5 dizel -07 Full

Shitet nga: BMW 18 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Bmw X5 Diesel me te gjitha opcionet
Automatik Navigation Panoram Sensora parkimi Kamera
Ulset me nxemje para dhe mrapa Timoni me nxemje
nxemje qendrore Webasto
Ne gjendje shum te mir me liber servisit
- 049444773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim