BMW 220 D ACTIVE TOURER MANUAL 6 SHPEJTESI

Shitet nga: AUTOSALLON ANDI 15 Qer 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
SHITET BMW 220 D ACTIVE TOURER I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 6 SHEPJTESI NE GJENDJE SHUM TE RUAJTNE SI JASHT ASHTU DHE MBRENDA ME SENZOR RRETH E RRETH KLIMATRONIK KSENON DRITA PER ME SHUM INFO KONTAKT NE NUMRIN
044629505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim