BMW X3 -06

Shitet nga: Auto Sallon "BUNA-M-M" Vushtrri 15 Nën 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
BMW X-3, motori 3.0 DIZEL, 6-shpejtsi,Viti 2006, Klim tronike,ABS,ESP,airbag,4x4, temporat ,pulla ne vollan, senzora shiut, fellne me goma te mira,karrika lekure, Vetura eshte PA dogan dhe eshte ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim