BMW X3 -06

Shitet nga: Auto Sallon "BUNA-M-M" Vushtrri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
BMW X-3, motori 3.0 DIZEL, 6-shpejtsi,Viti 2006, Klim tronike,ABS,ESP,airbag,4x4, temporat ,pulla ne vollan, senzora shiut, fellne me goma te mira,karrika lekure, Vetura eshte PA dogan dhe eshte ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim