BMW X3 3.0 D -00

Shitet nga: BMW 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
BMW X3 3.0 D I posa ardhur nga gjermania me dogan te paguar
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume I ruajtur
Vetura edhte Full Extra
Panoram
Automatik/Tip-Tronik
Klim
Karrikat me nxemje + me rrym + me memorje
Vollani me nxemje
Tempomat
Bord Kompjuter
Navigation
Sensor Parkingu Para Dhe Mbrapa
Dritat Automatic/ Xenon Bi Xenon
Hallogenka
E SHUM E SHUM GJERA TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim