BMW X5 M PACET -09

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONIRIDONI 15 Gsh 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
AUTO SALLONI RIDONI

>> SHITET VETURA BMW X5
>> Motorri;3.0 XD
>> KM ; 147000
>> Viti Prodhimit;2009 MODEL I 2010
>> Ngjyra: e bardhe metalice
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE
>> ABS
>> DY QELSA
>> ESP
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Alarm Fabrikisht

nga gjermania me dogan te paguar

KONTAKT

tel 044976496 - 044272607
vib +38649100629 - 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim