U SHIT FLM

Shitet nga: ARDIAN 30 Nën 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN
BMW X5 3.0 D
AUTOMATIK TIPTRONIK
VITI 12/2003 model 2004
I REGJISTRUAR RKS 10 muj
KLIMATRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE
GJAMA ELEKTRONIK ESP ABS AIRBAG SERVO KOMANDA NVOLLAN XENON ULSE ME LIKUR MEMORIE DHE ME NXEMJE etj
VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE
OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK
TEL 044 123 456
NDRRIM I MUNDSHEM 0
SMS MOS DERGO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim