Caddy 1.9 Sdi 1998 dizel n gjendje shum te mirte..

Shitet nga: Dardi 12 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes caddy 1.9 sdi disel viti 1998 n gjendje shum te mir teknike dhe koreseri i pershtatshem per ndonje kompani te posa themeluar per dyqane ushqimore veshmbathje etj. Ka 230 mij km te kaluara mundsi ndrrimi me mercedes golf 4 pastat etj. Regjistrimi i dyte ne ks shum pak i perdorun, regjistrim valid deri me 04.08.2015, te gjitha serviset i ka te kryera me kohe. Mundeni me shkrujt edhe ne viber thirrjet pranohen prej 9 deri 7 n mbramje. Qmimi pak idiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim