Citroen c5

Shitet nga: Feriz 14 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 699 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet vetura Citroen C5 2.0 HDi.Viti i prodhimit 2003. Vetura ka vetëm një ditë që ka ardhur në Kosovë. "VETURA NUK ËSHTË E DOGANUAR" Ky Citroen është një model më i avancuar nga Citroenët tjerë (Crystal) që do të thotë ka edhe PANORAMËN dhe një Frigorifer.Citroeni poashtu posedon:Klimën,ABS,Servo (timonin hidraulik),pasqyre elektronike.
Frenat dhe friksioni janë të reja.
Për info më të hollësishme telefononi në numrin më poshtë:
049-617-705
Mund të thërrisni edhe në viber. :+386-49-617-705.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim