Citroen Jumper -97

Shitet nga: Naim hyseni 19 Maj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumper
Shes pikap cetryen jumper i vitit 1999 me 1 (një) vitë regjistrim dhe bëj ndërrim me ndonjë veturë më të vogël mund të na kontaktoni në numrin: 044-240-725
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim