Citroen Jumper -97

Shitet nga: Naim hyseni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumper
Shitet dhe ndrrohet me kerr mTe vogel ose pikap ma te vogel
Apo edhe dika tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim