Citroen Jumper -97

Shitet nga: Naim hyseni 15 Shk 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumper
Shes pikap cetryen jumper i vitit 1999 me 1 (një) vitë regjistrim dhe bëj ndërrim me ndonjë veturë më të vogël mund të na kontaktoni në numrin: 044-240-725
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim