Citroen saxo

Shitet nga: Arber Azemi 02 Tet 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: SAXO
Citroen saxo viti 2002
Regjistrim ka
Ka klim dhe i punon
Diesel 1.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim