FIAT PUNTO 1.9 JTD -00

Shitet nga: Armend 18 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Fiat Punto 1.9 JTD Viti i prodhimit 2000.
Ne gjendje te rregullt dhe regjistrim ka deri ne muajin Maj
Posedon:
Abs
Airbag
Gjamat elektronik
etj etj
NR i telefonit 045-387-346
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim