FIAT IDEA

Shitet nga: Fiat 28 Jan 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Idea
Shes Fiat Idea 1.3 multijet, me te gjitha serviset e kryera me kohe (me liber te servisit), fellne me goma te veres dhe bandasha me goma te dimrit, i vozitur shum pak!
Regjistrim deri ne muajin Maj 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim