Fiat Marea 1.6 Benzin -00

Shitet nga: art 28 Gsh 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Marea
-Shitet ose Nderrohet Fiat Marea Weekend (Karavan) 1.6 16V- elx

Cmimi 2200 Euro, I negociueshem.
Vetura eshte importuar nga Gjermania dhe eshte shoferi i pare ne Kosove -
-Eshte e pajisur me liber te rregullt te serviseve si dhe me te gjitha faturat e riparimeve, servisimeve dhe rexhistrimeve te meparshme
Rexhistrim ka deri ne Tetor-2015
Eshte veture familjare e ruajtur dhe mirembajtur shume mire dhe me shume kujdes.
Vetura ka harxhime shume te vogla 6.5l/100km-
Benzin
Viti i prodhimit: 2000-
Km: 147.000
Ngjyra: Kalter metalike-
Vetura posedon Klime-
Frena ABS-
Mbyllje Qendrore- Dy qelesa (plus rezerva)
Dritaret e para elektronike-

Vetura nuk eshte hipoteke.
Sa i perket nderrimit, sipas marrveshjes mund te nderrojme me ndonje veture me te re (edhe te padoganuar), dhe shtojme para sipas nevojes dhe marrveshjes.
Vetura mund te provohet si dhe mund ta dergoni te cilido servis per kontroll.
Per cdo Informacion: 049-737-067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim