U shit

Shitet nga: Enisi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes fiat punto 1.2 benzin i regjistruar rks edhe 6 muj ne gjendje prefekte dhe shum i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht vetura osht tip top ska nevoj per as ni investim hargjime shum te vogla me klim abs esp gjamat me rrym alo fellga me 4 gomat e reja dimrit gjamat me rrym dritat senon muzik me cd etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim