Fiat Stilo 1.6 16V

Shitet nga: Egzon.H 08 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 990 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shitet Fiat Stilo 1.6 16V
Ne gjendje te mir regjistrim ka deri me: 23.03.2016
Extra: Hidraulik, Klimatronik, ABS, ESP, ASR, Xhamat me rrym, xhamat me nxemje.
Shum i ruajtur per mbrenda ashtu edhe jashte.
Na Kontaktoni nga ora 10:00 deri ne 22:00 ne 045-348-627 dhe
Ne viber +38649875141

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim