Fiat Stilo 1.6 16V

Shitet nga: Egzon.H 08 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 990 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shitet Fiat Stilo 1.6 16V
Ne gjendje te mire Regjistrim ka deri me 23.03.2016
Hidraulik, ABS, ESP ,ASR, Klimatronik Xhamat me Rrym, Xhamat me Nxemje etj.
Shum i Ruajtur ashtu si Jashte edhe Mbrenda
Na kontaktoni ne 045-348-627 dhe ne Viber +38649875141
Ju Mirpresim prej ores 10:00 deri ne 22:00
Me Respekt

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim