Flm merrjep vetura u Shit

Shitet nga: ridvan 20 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Vushtrri
posedon :
Shyber, Fellne shum te bukura, Goma te reja, Muzik te mir ,Radio me CD,
Motor 1.9 dizell. hargjime te vogla
I ka te ndrruar :
Amortizerat, Llagerat e mram, Frejt, Uljen

kerri eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike , nuk ka nevoj me investu sen te to shikone edhe ne foto
nuk eshte ne hipotek, mejren e kthejm ne emer te blersit, presim bleres serioz
e urime veuraaaaaaaaaaaaaaa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim