Flm u shit -sa ke kysmet e gzoft Pronari

Shitet nga: Ajvaz Muzaqi 25 Shk 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Vushtrri
shes WV Touran ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht
Viti 2006
2.0 TDI
ABS
ESP
Gjama me rrym
Klima Tronik
Bord Kompjuter
Tempomat
Senzora Mrapa
Regjistrim 22.12.2015
103 KW
Vetura ka te gjitha servisat e krym
me rryp dhomzor -Rebrasni ,Korp-llamell-zamajc komplet i ka te ndrume
Vaj Filtera te gjitha i ka te kryme
vetura nuk osht ne Hipotek
Perkthimi bohet pa problem
pres Blers Serioz...
nr-044-919-999
viber-049-223-666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim