Flm u shit

Shitet nga: Ajvazi 22 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes X5 ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht
viti 2006-7
3.0 D Modifikand
panoram + shiber
gjama me rrym
klima tronik
tempomat
nxemje karrika
vollon 3
pulla ne vollon
automatik tip tronik 6 shejci
gjama kollor fabrikisht
ABS
ESP
karrika me komand +memoreje 1-2-3
senzora para mrapa
felge 19 coll
kasetofon me navi tmadh
Nr 044-919999
viber 049-223666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim