Flm u shit

Shitet nga: Ajvaz 22 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Vushtrri
shes Mercedes 190 ne gjndje shum te mir si mrenda dhe jasht
viti 87
2.0 dizell
ABS
Centrall
Servo
gjama me rrym
karrika likur
Felge 17 coll
4 goma treja
Regjistrim 7muj ,,korrik"
Nr 044-919-999
viber -049-223-666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim