Flm u shit

Shitet nga: Ajvaz Muzaqi 06 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Vushtrri
shes BMW ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht
Viti 19.12.2001
BMW 525-D dizell motorr te tipit te ri model 2004
Klim
ABS
ESP
Gjama me rrym
Drita me llupa xenon
Shtopa mrapa te modelit 2004 tipit te ri
felge 16 coll me 4 goma treja
vetura ka te gjitha serviset e kryme sen si mungon
perkthim bohet pa problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim