Flm u shit

Shitet nga: Sadria 15 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Vushtrri
Shit golfi 2 Dizel 1.6 i regjistruar deri fun mujit 7
Golfi osht ne gjendje te rregull dhe punon shum mir
Golfi osht gjith dizel me goma te reja baterin e re etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim