Flm u shit

Shitet nga: Ajvaz 06 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Vushtrri
shes Reno pikap ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht
viti 1997
1.9 dizell
ABS
Airbag
Me regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim