Flm u shit

Shitet nga: Ajvaz 10 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Vushtrri
shes A 170 ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht
Mercedes A 140 -1.4 benxin
viti 1998
gjama me rrym
ESP
ABS
4Goma shum tmira
kasetofon me taq skrim me DVD player
vetura sa po osht servisu me te gjitha
vaj,filtera,gurtne,diska,te gjitha ne trap i ka te ndrrume me nje fjal vetura osht e mbajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim