Flm u shit

Shitet nga: Ajvaz 03 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Vushtrri
shes Opell Astra ne gjendjee shim te mir si mrenda dhe jasht
Viti 2002
1.8 benxin
klim AC
nxemje karrika
tempomat
bord kompjuter
vollon me pulla "komanda"
ABS
ESP
Centrall
4goma tmira
vetura nuk ka dogan osh e ardhur nga -Zvicrra CH-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim