Ford -82

Shitet nga: Zeqir Hyseni 12 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Vushtrri
BEDFORDI NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE I CILI PER MOMENTIN ESHTE I Q`LAJMRUAR,NUK KA DENIM ME PAGU,I REGJISTRUAR ME KS PER 7 PERSONA PER LEVIZJE ,KURSE PER KAMPIN PER 5-PERSONA,KA MUNDSI PER HAPJEN E NDOI HAMBURGERI APO NDOI DYNERI,I KA INSTALIMIN E RRYMES DHE GASIT,UJIN,BANJON,NXEMJEN DHE SHUME MUNDSI TJERA.VIBERI+37744197584 DHE bushizeqa@gmail.com.QMIMI 2900EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim