Shes urgjent ford fiesta 1.1 benzin 93

Shitet nga: gzim 18 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
vetura osht ne gjendje te mir hargjime te vogla e rujtne si jasht po ashtu dhe mrena pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim