u shitttttt....

Shitet nga: egzoni 06 Qer 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes - Ford fiesta 1.1 Benzin
* Viti 1991
* Regjistrim ka 4 Muj
* Hidrolik
* Gomat e mira Dimnit
* Shpenzimet i ka shum te Vogla
* Osht ne Gjendje shum te mir Teknike si dhe Optike
* Per ma shum Info Kontaktoni ne keta nr. 044500396

Boj Ndrrim edhe me vetura mat Reja Kuptoher shtoj edhe Pare
Mundesi Ndrrimi. Me golf 1. Golf 2. Golf 3. Passat 1. Passat 2. Audi 80. Audi b4. fiat Punto. Opel kadet. Opel ascona. pezho. Bmw. Mercedes. Polo. Opel astra. iphone . samsung. Etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim