Shes Ford Focus 1.6 benzin, 2002

Shitet nga: Muhamet 24 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 290 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes fordin 1.6 benzin i sa po ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir posedon klim abs alarm centrall gjamat me rrym komanda ne timon librat e servisimit dhe mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim