Ford Galaxy

Shitet nga: nysret mehmeti 14 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
Shitet automjeti Ford Galaxy me 7 ulese , ngjyra e zeze dhe i posaardhur nga Suedia , me targa Suedeze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim