Golf V, 1.9 Disel -05

Shitet nga: Dr. Xhafa 16 Pri 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet vetura Golf V Eshte ne gjendje shume te mire.
I sapo ardhur nga Gjermania.
Nuk ka dogane te paguar
Ka librin e servisit dhe te gjitha kontrollat te shenuara. 77KW-105PS
166872km te kaluara, te garantuara
Klime automatike
1.9 Diesel
....... etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim