Golfi 2.0 TDI me dogan te paguar shum i rujt -09

Shitet nga: Sadria 14 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes golfin 6 TDi 2.0 i po sa doganuar ne gjendje te rregull
Vetura osht shum e rujt si mdrenda ashtu dhe jasht
Tel 044878455 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim