Hummer H3 -06

Shitet nga: Arianit 11 Mar 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet Hummer H3 full extra i ardhur nga Amerika ne gjendje shume te mire dhe i ruajtur gjithashtu,

ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim