INVERTAR PER BUTIK - QMIMI I VOLITSHEM -02

Shitet nga: Shefki 08 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet komplet invertari per butik. Invertari eshte ne gjendje shume te mire dhe gjindet ne Vushtrri. Invertari permban: -Rafta -Kuklla per veshje femrash -Kuklla per veshje meshkujsh -Tavolina xhami -Tavolina druri -Varese per maica,kmisha,farmerka -Drite etj,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim