Interierin per Mercedes 190 -92

Shitet nga: Mercedes 02 Maj 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Vushtrri
interieri per mercedes 190.ulset dhe tepacirat e dyrve,shum te rujtne,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim