Shitet Vetura

Shitet nga: Ilirjan 08 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Carnival
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike. Makina eshte 2.9 TDI diesel me 7 ulese, me klime dhe nxemje perpara dhe prapa i servisuar me pjese origjinale ne servisin e autorizuar AGS. Xhamat elektronik si dhe pasqyrat. Ka sensor shiu. Marshin automatik dhe ka regjistrim deri ne mars 2017. Gomat i ka te mira me fellne alumini.
Cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim