Komb Vw t2 -90

Shitet nga: rexhep 08 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
kerri nuk oshte hipotek edhe oshte Benzin dhe Plin oshtei Ruajtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim