MINI CUPER 1.6 benzin -03

Shitet nga: Auto Salon "BUNA-M" Vushtrri 14 Dhj 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Mini Cuper, 1.6 benzin, Viti 2003, Gjama me rrym, Fellne te bukra, 4 goma te reja, RKS, Vetura eshte shum e mir mbajtur dhe ne gjendje te shkelqyer. NUK eshte hipotek perkthim I menjehershem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim